Про нас

          Історія дошкільного навчального закладу № 54 «Подоляночка» розпочалася в 1988 році. 

         Дитячий садок був  відкритий в листопаді місяці завідуючою Білик Галиною Михайлівною. Будували його підприємства: видавництво «Поділля» та взуттєва фабрика за індивідуальним проектом. В подальшому приміщення дошкільного закладу було передано у міську комунальну власність. Поряд з молодими вихователями, працювали досвідчені, творчі професіонали: Мальована В.І., Івасюк С.І., Шульга Ж.В., Шевчук Н.М., Шкрабалюк С.Ф., Бєляєва Н.А.

     З 1997 року дошкільний заклад очолювала Карапозюк Ганна Володимирівна. З 2016 року керівництво дошкільним навчальним закладом взяла на себе Більська Ольга Василівна - молодий, відповідальний, працьовитий, активний та творчий керівник. Вона успішно впроваджує сучасні освітні технології дошкільної освіти. Генерує цікаві, оригінальні ідеї щодо удосконалення роботи дошкільного навчального закладу.

       1999 року дитячий садок почав тісно співпрацювати з дитячим міжнародним журналом «Пізнайко» і тому змінив назву на «Пізнайко».

    Для маленьких "пізнайликів" в ДНЗ створені комфортні умови для забезпечення реалізації права дитини на здобуття дошкільної освіти, соціальної адаптації та готовності продовжувати освіту, для фізичного, розумового і духовного розвитку дошкільнят. В дошкільному закладі працює 6 груп. Послугами закладу щорічно користується близько 210 дітей. Всі групи функціонують як групи з наданням додаткових освітніх послуг. Діти навчаються основам ритміки, англійської мови, сенсорики, комп'ютерним таємницям, із задоволенням займаються в «Школі м'яча».

      Пріоритетними напрямками діяльності педагогічного колективу завжди були та залишаються: гуманізація системи освіти, пошук оптимальних форм організації освітнього процесу, формування здорової, креативної, компетентної особистості дошкільника, носія національних та загальнолюдських цінностей. Впроваджуються освітні технології та методики: «Освіта для сталого розвитку», методика М.Єфименка, «Логічні блоки Дьєнеша», музикування Карла Орфа, музикотерапія.

   З 2001 по 2013 рік на базі ДНЗ працювали реабілітаційні групи вихідного дня для дітей з особливими потребами. Мета їх роботи полягала у визначенні шляхів вирішення соціальної, медичної, психолого-педагогічної проблематики розвитку дитини, розробці індивідуальних програм.

     Матеріали з досвіду роботи дошкільного закладу вміщено в посібниках: Методичний кабінет - творча лабораторія / за ред.. Л.А.Грицюк, М.І.Каратаєва. - Камянець-Подільський: Абетка НОВА, 2003. - 260с.; Розвиток творчої особистості дошкільника /Авт.-упор.: М.І.Каратаєва. - Камянець-Подільський: ПП Мошак М.І., 2005. - 368с.; Основні компетенції дітей дошкільного віку: вивчення рівня сформованості / Упорядники: М.І.Каратаєва, А.А.Харченко, Л.Г.Дарченко. - Камянець - Подільський: Видавець ПП Зволейко Д.Г., 2014. - 108с.

Створено за допомогою Webnode
Створіть власний вебсайт безкоштовно! Цей сайт створено з допомогою Webnode. Створіть свій власний сайт безкоштовно вже сьогодні! Розпочати